Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Levent ŞEN

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Sabri ŞAHİN (Galopçu Sabri)

Editörler / Editors

Yaşar KORKMAZ (Yaşar Abi)

yasar [ @ ] altilitahmin.net

Hayati ÖZER (Hipodrom Tilkisi)

hayati [ @ ] altilitahmin.net

Nedim YARBİL (Tüyocu Nedim)

nedim [ @ ] altilitahmin.net

Fedai ALDİNÇ (Bombacı)

fedai [ @ ] altilitahmin.net

Gece Editörü / Night Shift Editor

Hakan AKTÜRK

hakan [ @ ] altilitahmin.net

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Mustafa DOĞAN

hukuk [ @ ] altilitahmin.net

Reklam /  Advertise

Sabri ŞAHİN

reklam [ @ ] altilitahmin.net

info [ @ ] altilitahmin.net

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] altilitahmin.net

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

TE BİLİŞİM

https://www.tebilisim.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

altilitahmin.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

altilitahmin.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2018 altilitahmin.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları altilitahmin.net’e aittir. altilitahmin.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar altilitahmin.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

altilitahmin.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. altilitahmin.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the altilitahmin.net. However, sometimes the altilitahmin.net uses third parties to process your information. altilitahmin.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the altilitahmin.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the altilitahmin.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the altilitahmin.net and its services. When you use altilitahmin.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the altilitahmin.net cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.altilitahmin.net 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri [email protected] adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.